Йога Туса 2021 в Шантамбале

Shantambala - Лист 11
Shantambala - Лист 12
Shantambala - Лист 13
Shantambala - Лист 14
Shantambala - Лист 15

Yoga Tusa 2021,
11.07.2021 - 18.07.2021

Yoga Tusa 2021

❇️☀️❇️ Yoga Tusa 2021 ❇️☀️❇️

Високий ритм життя у великому інформаційному полі - це одночасно особливе середовище можливостей для самореалізації і серйозний виклик.Тут легко загубитися, вигоріти, забути про Важливе.

Щоб віднайти сенси і напрямки необхідно відключити інформаційний шум, сповільнитися і прислухатися до справжнього себе і світу навколо.Саме для такого перезавантаження ми запрошуємо вас в цей йога-тур.

Морська природа, йога, відпочинок, нове оточення, допоможуть вам відновити сили і відчути зв'язок з собою.

Це буде щоденна практика під відкритим небом в променях сонця, що сходить, коли навколо все дихає чистотою і спокоєм, що наповнює енергією і молодістю тіло а вдень, коли на пляжі горять тіла мибудемо плести ловці снів, мандали, звучати, дихати пранаями, працювати над проявленням емоцій і свободою руху. А в завершенні дня робити зцілюючі розум і душу медитації.А також на нас чекають - гарячий пісок, тепле море, мальовничі заходи, купання под зоряним небом і душевні посиденьки біля вогнища.

❇️❇️❇️

Що буде:

- Тілесні практики: Хатха йога, робота з тілом з закритими очима, парна йога

- Робота з диханням.

- Голосові практики (йога голосу)

- Робота з увагою (медитативні практики з концентрацією на тіло і дихання)

- Групова тілесно орієнтована терапія

- Акторська майстерність (голос, жестикуляція, свобода тіла і розуму)

Головним завданням практик буде наповнення увагою всього свого тіла, кожної дії. Завдяки розширенню уваги з'являється можливість знайти в ньому те що сковує і навчитися відпускати напругу, допомагаючи йому стати більш вільним.

Робота з диханням - це міст між розумом і тілом; правильна і чітка робота з диханням робить розум і тіло цілісним. Дихання тонша субстанція ніж тіло, але завдяки тілу і свідомості, дихання можна відчувати, управляти ним або просто усвідомлювати цей процес. Це справедливо і в зворотному порядку: за допомогою дихання можна впливати на тіло і розум. Завдяки диханню можна дізнатися про напругу в тілі і працювати з нею.

❇️❇️❇️

Про нашу роботу на семінарі можна ще писати багато і довго. От лише те , що ви відпрацюєте з точки зору дихання:

• Хребет - опора дихання (вибудовування правильної позиції тіла під час дихання);

• процес дихання;

• основні види дихання:

• очищення дихальних шляхів;

• ключичное (верхнє) дихання;

• міжреберних (середнє) дихання;

• черевне (нижнє) дихання / (діафрагмальне);

• повне дихання.

• сила дихання;

• дихання ротом, для більш глибокого розслаблення діафрагми;

• вправи на зміцнення м'язів живота;

• техніка уджайя пранаяма;

• техніка капалабхаті пранаяма;

• Агнісара-дхауті: «вогненний подих»;

• співвідношення вдиху і видиху, подовження дихання.

❇️❇️❇️

Йога голосу - практика, яка спрямована на вивільнення природногозвучання людини. Можливість побачити свою глибину і навчитися проявляти її назовні (наприклад, говорити впевнено і відкрито перед людьми, присутність яких сковує). Це метод для самозцілення і розкриття своїх можливостей завдяки голосу і звуку. Йога голосу, це один з способів звукової терапії, метою якої є відновлення фізичних і психічних ресурсів людини.

Тілесно орієнтована терапія - допоможе дізнатися про пригнічені частини нашої багатогранної особистості і спробувати зібрати їх в цілісну картину. Ми будемо працювати зі звуком та ємоціями за допомогою дихання, тіла і уваги звільняючи свою свідомість.

Акторська робота - це буде ваш простір для творчості, і для того щоб відчувати і проявляти результати отримані на попередніх практиках.Тут ви спробуєте жити інакше)))Що ви за персонаж? Скільки їх, цих персон у вашої особистості? Це дослідження самого себе - справді цікавий квест...

З вами в поїздці: Юля Яковенко і Тетяна Немикіна.

Про нас ви можете почитати тут: https://oasisyoga.com.ua/o-nas/komanda


Стоимость

Оплата за участь складе 10000 грн за умови реєстрації до 11 червня і 11000 грн після. Реєстрацією вважається внесок 4000 грн, який не повертається якщо ви відмовляєтеся від поїздки пізніше ніж за 2 тижні.

У цю суму включено:

- Проживання в комфортабельних номерах

- Вишукане вегетаріанське харчування *

(* При бажанні або потребі можна додати в раціон м'ясні страви, за додаткову плату)

- Оплата за навчання, майстер-класи, матеріали для практик.

- Ми будемо їхати на своїх авто, групуватися і домовлятися з водіями. За необхідності буде організовано груповий трансфер за додаткову оплату.

Щодо реєстрації дзвоніть за тел: 0970190111.

Якщо в вас буде бажання приєднатися не на весь період, взяти дітей, батьків, взнати інформацію щодо практик, протипоказань і тд. - дзвоніть 0679788018 Юля або 0508274214 Тетяна.

Оплата участі за один день, якщо людина проживає не на території ретритного центру (500 грн (навчання) + 300 грн. За вхід на територію).

Заезд:
11.07.2021 после 18:00
Место проведения:
подробнее>>
Как добраться?
подробнее>>
Контакты
0679788018 Юля
0508274214 Татьяна

Регистрация

Задать вопрос
Shantambala - Лист 456
Shantambala - Лист 356
Shantambala - Лист 256